TEX Service holding

Accotex® řemínky pro spřádání skleněných vláken
(Accotex Glass forming aprons)

Nové standardy v oblasti odolnosti

Saurer Components má více než 40 let zkušeností ve výrobě řemínků pro průmysl skleněných vláken (sklotextilní průmysl). Toto podnikání bylo zahájeno pod názvem Dayco, nyní je integrováno do produktové linie Accotex®. Zákazníci po celém světě těží z pevnosti, trvanlivosti a vynikající smáčivosti produktů Accotex.

Accotex ® 946 řemínky pro spřádání skelných vláken jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky celého spektra různých vláken - od hrubých až po velmi jemná vlákna.

Jednou z hlavních funkcí řemínků pro zpracování skleněných vláken je zaručení rovnoměrného transportu šlichty k jednotlivým nekonečným vláknům, pro vytvoření úplného a rovnoměrného povlaku.

Accotex řemínky kombinují perfektní smáčecí vlastnosti a bezkonkurenční životnost díky použití vysoce kvalitních elastomerů společně k těmto požadavkům, optimalizovanou jakostí povrchu.

Vzhledem k dlouhým odborným znalostem v procesu skelných vláken spolu se zaměřením na vývoj trhu je Saurer Components ideální partner pro Vaše skleněná vlákna.


Řemínky pro spřádání skleněných vláken (Glass forming aprons)

 Náhled Použití Vlákno Typ řemínku Barva  
Náhled produktu... Univerzální řemínky Hrubší vlákna 946 černá  
Náhled produktu... Univerzální řemínky Jemná vlákna 946FG černá  
Na následujícím odkazu si můžete stáhnout a přečíst dokument, který společnost Tex service components CZ s.r.o. vydává v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES: Informace o zpracování osobních údajů